Pożegnanie Żłobka

„Poranek czerwcowy słonkiem przystroił  nasz Żłobek.

My dziś ubrani świątecznie we wspólnym stajemy gronie”.

 

Dnia 24 czerwca 3-latki grupy „Krasnale” słowami wierszy i piosenek pożegnały żłobek, swoich młodszych kolegów i koleżanki oraz wszystkie „ciocie”. Dzieci, które niedawno przekroczyły progi żłobka, dziś żegnają się, by po wakacjach rozpocząć nowy etap w przedszkolu.

Podczas Uroczystości Pożegnania mali absolwenci Żłobka zaprezentowali program artystyczny w który włożyli bardzo dużo pracy. Dyrektor mgr Elżbieta Stengritt-Talik podziękowała pracownikom i rodzicom za całoroczną współpracę i okazywaną życzliwość. W sposób szczególny dziękowała dzieciom za wspólnie spędzone chwile, uśmiech i radość. Dzieci otrzymały Dyplomy ukończenia Żłobka, pamiątkowe zdjęcia tablo oraz drobne upominki, które wręczone im były przez Panią Dyrektor oraz wychowawców. Pojawiły się również kwiaty i podziękowania od Przedstawicieli Komitetu Rodzicielskiego oraz pyszny tort dla dzieci i zaproszonych gości.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody, jaką jest dorastanie . Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na twarzy życzymy Wam kochane dzieci – Słonecznych Wakacji i Powodzenia w Przedszkolu!

Tablo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *