Pożegnanie Żłobka

Dnia 25.06.2014r. odbyło się uroczyste pożegnanie „Krasnali”.

Wszystko zaczęło się tu w żłobku ” – te piękne słowa oraz piękna scenografia towarzyszyły uroczystości pożegnania trzylatków ze żłobkiem.

Dzieci w słowach wielu wierszy i piosenek podziękowały wszystkim pracownikom żłobka za ich trud i pracę, były także kwiaty i podziękowania od Komitetu Rodzicielskiego oraz wręczanie pamiątkowych dyplomów, zdjęć i upominków, które stanowić będą dla wszystkich absolwentów cenną pamiątkę z tego wspaniałego okresu w ich życiu.

Pani Dyrektor- Elżbieta Stengritt-Talik wyraziła swą wdzieczność wszystkim , którzy uczestniczyli w życiu naszej placówki w następujacych słowach :

Kochane dzieci, drodzy rodzice, drodzy pracownicy żłobka.

„Wszystko się kiedyś zaczyna i wszystko się kiedyś kończy „

Pożegnanie to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców a także dla dyrektora, opiekunek i wszystkich pracowników żłobka.

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. Dzieje się tak dlatego, bo wszystko co was tu kochane dzieci w żłobku spotkało, spotkało was po raz pierwszy w życiu, a wszystko co pierwsze i ważne przeżywa się najgłębiej właśnie w wieku dzieciństwa.

Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków w grupie „Misiów” stały się samodzielnymi i odważnymi „Krasnalami”, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania po wakacjach nowych coraz trudniejszych zadań w przedszkolu.

Kończy się właśnie nasz 3- letni okres przyjaźni , wspólnych zabaw i nauki oraz spotkań z rodzicami na uroczystościach w żłobku, które bogato zostały udokumentowane w naszej kronice i na stronie internetowej żłobka.

Szanowni Państwo . W dniu tak uroczystym i ważnym po 33 latach istnienia naszej placówki, mamy w Oleśnie Żłobek XXI wieku. Piękny i dobrze wyposażony.

To właśnie dziś ma zostać dokonany odbiór trwających od dwóch miesięcy robót remontowych w żłobku.

Pragnę podziękować Panu Burmistrzowi Olesna Sylwestrowi Lewickiemu oraz Paniom i Panom Radnym Rady Miejskiej za inwestycję termomodernizacyjną budynku żłobka, która jak widać wpłynęła na polepszenie naszego zewnętrznego wizerunku ale przede wszystkim wpłynęła na polepszenie warunków pobytu dzieci w żłobku..

Dziękuję wychowawcom, pracownikom administracyjnym i pracownikom obsługowym za kolejny rok trudnej lecz jakże wdzięcznej pracy dla dobra wszystkich dzieci. Dziękuję za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Wspaniałą cechą naszego żłobka jest szczególna dbałość o dobrą opinie na temat świadczonych usług oraz atmosfery i klimatu wzajemnej życzliwości jaki staramy się przez lata tworzyć.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, Komitetowi Rodzicielskiemu, przyjaciołom i sponsorom, którzy kreatywną postawą i zaangażowaniem wspierali nas na wielu płaszczyznach naszej pracy oraz czynnie uczestniczyli w życiu żłobka.

Dziękuję wszystkim dzieciom – dzisiejszym absolwentom, za wspólnie spędzone chwile, za Wasz uśmiech i radość jaką wnosiliście codzienną swa obecnością. Będziemy za Wami tęsknili.

Wszystkim trzylatkom życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w przedszkolu !!!

Tablo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *